detail_img

Sağlık Zekat

Bebekler korunmasızdır ve sürekli olarak yardıma ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaçları ise ebeveynleri aracılığıyla giderilir. Fakat ağır şartlardan dolayı gıdaya ulaşamayan ebeveynlere verdiğimiz bebek maması ile çocuklarını daha rahat beslemelerine vesile olarak hayır dualarını alıyoruz.


Savaşın ve yokluğun en mağduru henüz dünyaya gözlerini yeni açmış bebekler ve çocuklar.

Hayatlarını huzur, barış ve güven ortamında sürdürmeyi hak ettikleri halde bombaların ve kurşunların gölgesinde yeni yaşamlarına merhaba diyen masum bebekler bizlerden yardım bekliyor.


Suriye, Arakan ve Afrika’nın kaderinin bir parçası olan savaş ve açlık hali hala devam ederken bu durumdan en çok etkilenenler bebekler. Bebekleri ve çocukları yalnız bırakmıyoruz. Onlar için özel bebe bisküvisi hazırlıyor ve ihtiyaç bölgelerine gönderiyoruz.


Masum yürekleri yalnız bırakmayalım ve onların daha tazecik ve nazik bedenlerini de savaşın korkunç yüzünden uzak tutalım. Bebekler aç kalmasın.


Destek olmak için:


• Web sitemiz üzerinden online bağış yapabilirsiniz.


3674’e MAMA yazıp SMS göndererek ₺20 ile destek verebilirsiniz.

Bu bağışları incelediniz mi?

İyilik Engel Tanımaz

"İyilik Engel Tanımaz" kampanyamızla ülkemizdeki ihtiyaç sahibi engelli kardeşlerimize tekerlekli sandalye, baston vb. araç gereçlerini karşılıyoruz.

Bağış Tutarı
Sağlık Genel Bağış

Dünyanın birçok farklı coğrafyasında yetersiz sağlık koşullarıyla mücadele eden kardeşlerimize desteklerinizi ulaştıralım.

Bağış Tutarı
Burkina Faso Sağlık Merkezi

Sağlık imkanları kısıtlı olan Burkina Faso'da, ücretsiz hizmet sunan sağlık merkezi açıyoruz.

Bağış Tutarı