08-12-2020

North Horr Camii Desteklerinizi Bekliyor

 

Yakın geçmişte %100'ü Müslüman iken Gayri Müslimler tarafından yapılan çeşitli faaliyetlerle Müslüman oranı %70'in altına düşen Kenya'nın North Horr şehrinde başlattığımız Cami inşaatımızla bölgede İslamiyet'in daha fazla yayılmasına vesile olmak, imkansızlıklar içerisinde sıcak kumların üzerinde, kavurucu güneşin altında Cenab-ı Hakk'ın huzuruna duran kardeşlerimize yeni bir mabet yapıyoruz.

 

Bizleri bir araya toplayan camilerimizin Kenyalı kardeşlerimiz için de birliği, beraberliği ve kardeşlik duygularını pekiştireceğine inanıyoruz. Toplam nüfusunun %12'si Müslümanlardan oluşan Kenya'da Gayri Müslimlerin yürüttüğü faaliyetler Müslüman kardeşlerimize zarar vermeye devam ediyor. North Horr'da açacağımız bu cami bölgedeki Müslüman sayısını artırmak adına atacağımız kutlu bir adım olacağına inanıyoruz.

 

North Horr Camii projemize ister 3674’e CAMİ yazıp 10 TL karşılığında SMS atabilir, isterseniz de web sitemiz üzerinden hesap numaralarımızı kullanarak dilediğiniz miktarda bağışta bulunabilirsiniz. Cenab-ı Hakk yapacağınız yardımları kabul eylesin.

Bu haberleri incelediniz mi?

12-03-2018
Pakistan'daki Mazlumlara Ulaştık

Pakistan'a Yardım

Devamını Oku
26-01-2021
Dünya Kur'ân Okuyor ''Bir Milyon Kur'ân-ı Ker...

MÜSİAD ile birlikte gerçekleştirdiğimiz DKO projesi

Devamını Oku
07-12-2017
Kudüs Hakkında Basın Açıklaması

Kudüs Hakkında Basın Açıklaması

Devamını Oku