detail_img

08-10-2021

Deprem, sel, heyelan ve çığ gibi doğal afetlerin sıklıkla hayatı böldüğü coğrafyamız, birçok zorluğa ev sahipliği yapıyor. Meydana gelen afetler sonrası ortaya çıkan üzücü tabloya karşı çeşitli yardımlarla çözüm olmaya çalışıyor, yaraların sarılması için çaba gösteriyoruz.


Denizli'de 2016’dan beri yılda iki defa olmak üzere gelenek haline getirdiğimiz destek kahvaltılarıyla hayırseverlerimizle bir araya geliyoruz. Bu seferki kahvaltı programımız ise afet durumlarında kullanılmak üzere bin kişilik yemek kapasitesine sahip ve aynı zamanda da sıcak çayla afetzedelerin içini ısıtacak bir Mobil Aşevi için düzenlendi.


Kahvaltı programımıza katılan yaklaşık iki bin üç yüz hayırsever ile bir araya geldik. Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci’nin de katıldığı bu kahvaltıya; Hayrat Yardım Genel Başkan Yardımcısı Osman Çalım ve sair vilayetlerdeki Hayrat Yardım il temsilcileriyle beraber Denizli’de faaliyet gösteren STK’lar da katıldı. Programa iştirak ederek destek veren tüm katılımcılara teşekkürlerimizi sunuyoruz.Bu haberleri incelediniz mi?

12-02-2014
Bursa'dan Suriye'ye Yardım Tırları Kalktı

Bursa'dan Suriye'ye Yardım Tırları Kalktı

Devamını Oku
20-06-2016
Filistin Ekibimiz Kardeşlerimizle Kucaklaştı

Filistin Ekibimiz Kardeşlerimizle Kucaklaştı

Devamını Oku
11-10-2023
Eylül Ayında Neler Yaptık?

Eylül ayında ihtiyaç sahiplerine yardımlarımızı ulaştırmaya devam ettik.

Devamını Oku