08-10-2021

Deprem, sel, heyelan ve çığ gibi doğal afetlerin sıklıkla hayatı böldüğü coğrafyamız, birçok zorluğa ev sahipliği yapıyor. Meydana gelen afetler sonrası ortaya çıkan üzücü tabloya karşı çeşitli yardımlarla çözüm olmaya çalışıyor, yaraların sarılması için çaba gösteriyoruz.


Denizli'de 2016’dan beri yılda iki defa olmak üzere gelenek haline getirdiğimiz destek kahvaltılarıyla hayırseverlerimizle bir araya geliyoruz. Bu seferki kahvaltı programımız ise afet durumlarında kullanılmak üzere bin kişilik yemek kapasitesine sahip ve aynı zamanda da sıcak çayla afetzedelerin içini ısıtacak bir Mobil Aşevi için düzenlendi.


Kahvaltı programımıza katılan yaklaşık iki bin üç yüz hayırsever ile bir araya geldik. Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci’nin de katıldığı bu kahvaltıya; Hayrat Yardım Genel Başkan Yardımcısı Osman Çalım ve sair vilayetlerdeki Hayrat Yardım il temsilcileriyle beraber Denizli’de faaliyet gösteren STK’lar da katıldı. Programa iştirak ederek destek veren tüm katılımcılara teşekkürlerimizi sunuyoruz.Bu haberleri incelediniz mi?

11-02-2015
Hayrat Yardım’ın 100 Yardım Tırı Türkiye’nin ...

Hayrat Yardım, Suriye halkının yanında olmaya devam ediyor.

Devamını Oku
27-06-2014
Hayrat İnsani Yardım Derneği’nde

Ramazan Hreketliliği Hayrat İnsani Yardım Derneği’nde

Devamını Oku
10-03-2017
Hastanelerde Rehabilitasyon Amaçlı Kuran-ı Ke...

Kuran-ı Kerim Dağıtımı

Devamını Oku