11-09-2020

Bu sene “İyilik Kurbanla Yayılsın” sloganıyla çıktığımız kurban yolculuğumuzda 1.619.970 kardeşimize ulaşma fırsatını sizlerin desteğiyle bulduk. Kurulduğu günden bu yana dünyanın birçok farklı ülkesinde yardım faaliyetlerine devam eden Hayrat Yardım bu yıl da yardımlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı. 2020 Kurban organizasyonuyla bizlere emanet etmiş olduğunuz kurbanlarınız yüz binlerce ailenin hanesinde mutluluğa, sofralarında aşa, yüzlerinde tebessüme vesile oldu. Kimi topraklarda senede bir defa et yiyebilme fırsatı bulan kardeşlerimiz yine bu kurban vesilesiyle beklediklerine kavuştu.

 

Suriye’de 20.510 savaş mağduru ailenin bu kurban da umudu olduk. Yaşadıkları iç savaşla savunmasız ve yardıma muhtaç duruma düşen kardeşlerimize iyiliği kurbanla ulaştırdık.

 

 

Filistin’den Arakan’a, Suriye’den Yemen’e Türkiye dahil 34 ülkede iyiliği kurbanla yaydık. İhtiyaç sahibi kardeşlerimizi bu Kurban da unutmadık ve bu sene de yanlarında olduk. Minik kalplerin neşesine hep birlikte ortak olduk. Dört gözle bayramı bekleyen çocuklara bayramlık ulaştırdık yine hep birlikte sevinçlerine vesile olduk. Yılmadan, usanmadan dünyanın dört bir yanında muhtaçlara ulaştık, yetimlerin yüzünü güldürdük.

 

Sizlerin destekleri onların umudu oldu. 2020 Kurban organizasyonumuza destek veren “iyiliğe söz vermiş” tüm bağışçılarımıza teşekkür ediyoruz.

Bu haberleri incelediniz mi?

13-01-2017
İdlib Kırsalında ve Çadır Kentlerde 5000 Aile...

İdlib'e Yardım

Devamını Oku
28-10-2015
Afganistan ve Pakistan depremin yaralarını sa...

7,5 büyüklüğündeki depremde, Afganistan ve Pakistan'da ölü sayısı giderek artıyor.

Devamını Oku
20-11-2020
Yetime Umut Ol

Bir Yetime Hâmi Ol, Hayta Umutla Baksın

Devamını Oku